Ręcznie robione szklane bałwanki.

Białe święta nie obejdą się bez wspólnego lepienia bałwana. Jednak nie musisz go lepić, aby urozmaicić swój wystrój świąteczny. Nasze ręcznie robione szklane bombki choinkowe w kształcie bałwana idealnie udekorują tegoroczne spotkania przy rodzinnym stole.

Wyjątkowe bałwankowe ozdoby.

W ofercie posiadamy wiele szklanych bałwanków, dlatego mamy pewność, że każdy znajdzie coś dla siebie. Unikatowe pozy, rozmiary oraz świetnie komponująca się kolorystyka to tylko kilka cech, które sprawią, że bałwankowe bombki przypadną ci do gustu. Zamiast czekać na pierwszy śnieg zamów bombkę w kształcie bałwanka i dodaj ją do swojej kolekcji ozdób świątecznych. Bałwanki starannie wykonane i malowane przez nas nie roztopią się, gdy tylko się ociepli, dlatego dobrze przechowywane uczynią każde kolejne święta wyjątkowymi. Będą także genialnym pomysłem na prezent, którym pokażemy naszym bliskim, że nam na nich zależy.

Radosne święta dzięki szklanym bombkom choinkowym.

Choinka udekorowana zabawnymi, białymi bałwankami sprawi, że święta nie tylko będą piękne, ale także wesołe. Dzięki bombkom choinkowym pojawi się uśmiech nie tylko na twarzach dzieci, ale także dorosłych. Bałwanki choinkowe świetnie będą pasować do wystroju świątecznego i cieszyć za każdym razem, gdy się na nie spojrzy. Towarzystwo bombek bałwanków sprawi, że święta zostaną w pamięci na dłużej oraz zachęcą dzieci do wspólnej zabawy przy ubieraniu choinki i przygotowaniach do Świąt Bożego narodzenia. Zadbaj o to, aby bałwankowe szklane bombki na choinkę dołączyły do twojego świątecznego grona i urozmaiciły twoje święta. Z nimi dekorowanie mieszkania już nigdy nie będzie takie samo.